Jak podrywać na tinderze: Jak pisać na tinderze?

Jak podrywać na tinderze: Jak pisać na tinderze?

miłość tinder

Wiele razy zastanawiasz się jak odpowiednio poprowadzić rozmowę na portalach randkowych jak tinder lub badoo. Jak podrywać na tinderze? Konkurencja zarówno po stronie kobiet jak i mężczyzn jest ogromna. Co zrobić by wyróżnić się na tinderze? W tej serii wpisów podpowiemy Ci jak wykorzystać swoje atuty w celu znalezienia wartościowych osób z którymi będziesz mógł zbudować miłość.

W tym wpisie przypomnimy kilka podstawowych zasad które warto odświęzyć przed tym jak bardziej rozwiniemy temat randek przez internet. Nawet jeżeli masz już pewne doświadczenia w pisaniu z kobietami, warto zrobić krok w tył i przypomnieć kompletne podstawy.

Zacznij pisać!

Paradoksalnie najtrudniejszym momentem w całej “zabawie” na portalach randkowych jest samo rozpoczecie konwersacji. Najlepszym sposobem do tego jak zagadać na tinderze jest odniesienie się do opisu lub czegoś niebanalnego na zdjęciu. Im bardziej jesteś kreatywny w pierwszym wrażeniu tym lepiej. Ważne jest jednak by nie przesadzić w drugą stronę i nie sprawić wrażenia desperata który łapie się śmiesznych tekstów. W kolejnych wpisach podpowiemy jak napisać opis na tinder, warto poświęcić kilka chwil na jego analize. Oto kilka przykładów jak zagadać do dziewczyny:

  • zapytaj ją o wspólne zainteresowania
  • odnieś się do miejsc na zdjęciach – może odwiedziliście te same?
  • przejrzyj jej instagrama – może jest coś co was łączy
  • wspólne kapele na Spotify? Nie bez powodu je udostępniła.

Dbaj o to jak piszesz.

Poświęć czas, aby Twoje wiadomości były poprawnie napisane. Używaj znaków interpunkcyjnych oraz staraj się budować zdania złożone. Nie odpowiadaj półsłówkami, to sprawia wrażenia braku zaangażowania w rozmowę na portalu randkowym. Zamiast tylko odpowiedzieć na jej pytanie, postaraj się pokierować rozmowę dalej, nadać jej odpowiednią dynamikę. Odpowiadając na pytanie staraj się zachęcić ją do pogłębiania tematu.

Komunikuj gdy nie możesz odpisać.

Bardzo często zapominaną kwestia jest komunikacja okresów w których nie będziesz w stanie odpisać dziewczynie na tinderze. Jeżeli jesteś zajęty pracą lub nauką nie bój się tego komunikować. Buduje to poczucie szacunku zapewnia tego, że jesteś skupiony właśnie na niej.

Nie zwlekaj z umówieniem randki!

Często popełniany błąd to odkładanie spotkania na żywo na później. Tracisz przez to coś co jest najważniejsze – swój czas.  Jeżeli partnerka Twojej przygody na tinder zadaje Ci dużo pytań, wyczuwasz z jej strony entuzjazm lub wspomina, że chętnie porozmawiałaby na żywo – koniecznie umówcie się na spotkanie w cztery oczy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *