Jak zagadać do nieznajomej – poradnik.

Jak zagadać do nieznajomej – poradnik.

Jak zagadać do nieznajomej?

Wiele razy spotykałeś kobietę która wzbudziła Twoje zainteresowanie lecz nie wiedziałeś co powiedzieć? Często obraz osoby “idealnej” lub takiej która wpisuje się w nasze wyobrażenia onieśmiela nas na tyle, więc nie wiemy jak zacząć rozmowę z dziewczyną. W serii wpisów “Jak zagadać do dziewczyny” chce przybliżyć Ci potencjalne tematy oraz podać konkretne przykłady i scenariusze których możesz użyć w realnej rozmowie w stosunku do dziewczyny. Metod na rozpoczęcie rozmowy jest bardzo wiele, możemy narzucić gotowy temat, spytać o zainteresowania lub o przyczynę znalezienia się w danej sytuacji.

jak zagadac do dziewczyny

Dlaczego wstydzimy się “zagadać”?

Pomimo tego, że jesteśmy wygadani oraz nie mamy problemów z kontaktami międzyludzkimi, przychodzą takie momenty gdy nie możemy znaleźć słów rozpoczynających interakcje. Przyczyną tego stanu jest brak pewności skuteczności naszego planu, ale pokażemy jak sobie z tym poradzić. Jak wiemy pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Najlepsza metoda to przygotowanie do każdej sytuacji w której możemy się znaleźć. Jeżeli planujemy zagadać do dziewczyny w szkole, możemy poznać jej zainteresowania wcześniej, obserwując znajomych lub zainteresowania. Zadanie na dziś: przejrzyj proszę instagram, facebook oraz snapchat osoby która wzbudza Twoje zainteresowanie. Co mogłoby być dobrym tematem do rozpoczęcia rozmowy z dziewczyną? Jakie ma pasje i zainteresowania?

Dlaczego warto zagadać do dziewczyny pierwszy?

Inicjując kontakt z kobietą jako pierwszy pokazujesz pewność siebie oraz to, że lubisz panować nad sytuacją. To bardzo ważne dla kobiet które szukają silnego i pewnego siebie mężczyzny. Jeżeli chcesz budować pewność siebie w relacjach z kobietami, warto mieć gotowe strategie na rozpoczęcie kontaktu. Jeżeli wiesz jak zacząć rozmowę z dziewczyną, będziesz umiał także pokierować kierunkiem rozmowy. To zapewni Ci komfort psychiczny oraz dużą pewność siebie. W kolejnych częściach poradnika pokażemy Ci więc gotowe scenariusze które pozwolą dowiedzieć CI się:

  • jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną na fb
  • w jaki sposób zagadać do dziewczyny na tinderze
  • jak zagadać do dziewczyny w szkole

Zapraszamy więc do kolejnych wpisów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *