Jak zagadać do dziewczyny?

Jak zagadać do dziewczyny?

Jak zagadać do dziewczyny – nasze porady.

Od dawna podoba Ci się pewna dziewczyna, ale nie masz śmiałości do niej zagadać? Pora to zmienić! Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które ułatwią Ci nawiązanie z nią pierwszego kontaktu.

Niezwykle ważną kwestią jest odpowiednie nastawienie. Zagadując do dziewczyny, która Ci się spodobała, nie bądź zdesperowany i nie miej przekonania, że to na jedyna. Zamiast tego, uświadom sobie, że w Twoim otoczeniu jest wiele kobiet, którym możesz się spodobać i że istnieje spore prawdopodobieństwo, że będziesz musiał zagadać jeszcze do niejednej, aż znajdziesz tą wymarzoną. Gwarantujemy, że takie nastawianie pomoże Ci pokonać strach przed podejściem do dziewczyny.

Najważniejsze to dobrze zacząć rozmowę z dziewczyną.

Zanim rozpoczniesz rozmowę, nawiąż z kobietą kontakt wzrokowy. Dzięki temu nie wystraszy się, a zamiast tego będzie wiedziała, że planujesz do niej zagadać. W czasie pierwszych sekund rozmowy postaraj się pokazać swoją pewność siebie. Chodzi tutaj zarówno o wyprostowaną postawę ciała, jak i pewny, zrelaksowany ton głosu, spokojne, głębokie spojrzenie oraz panowanie nad rękami (pamiętaj, aby nie wkładać ich do kieszeni i nie bawić się ubraniem w trakcie rozmowy). Wszystko to ma wpływ zarówno na Twoją pewność siebie, jak i to, w jaki sposób zaprezentujesz się przed dziewczyną, która Cię interesuje.

Jakimi słowami rozpocząć rozmowę z kobietą, która Ci się spodobała? Możesz powiedzieć na przykład: „Cześć, jak masz na imię? Chciałem się tylko przywitać i powiedzieć Ci komplement.” Może się on odnosić do jej oczu, włosów, makijażu, sylwetki, ubrania czy perfum, którymi pachnie. Postaraj się, aby komplement by konkretny, specyficzny i oryginalny tak, aby zapadł dziewczynie na długi czas w pamięci. Nigdy nie powinien być on wulgarny i prostaki — w ten sposób możesz przekreślić swoją szansę na dalszą rozmowę.

Co, w sytuacji, jeżeli dziewczyna odpowie Ci, że się spieszy do pracy lub jest umówiona z chłopakiem i nie ma czasu? Pozytywnie zaskoczysz ją odpowiadając coś w stylu: „Miłego dnia w pracy” czy „Odezwę się za miesiąc żeby sprawdzić czy jesteś już wolna.” Z pewnością wywoła to uśmiech na jej twarzy i kto wie, może skłoni ją do zmiany zdania.

Jak zagadać do znajomej dziewczyny?

Nieco inaczej sytuacja wygląda wówczas, gdy chcesz zagadać do dziewczyny, którą już znasz. Wówczas spytaj po prostu: „Co słychać?” albo „Jak Ci mija dzień?”. Aby zainteresować ją swoją osobą, możesz opowiedzieć, co ciekawego przydarzyło Ci się w ostatnim czasie lub jaki ciekawy film zobaczyłeś.

Jeżeli dziewczyna zacznie Ci opowiadać swoją historię, wysłuchaj jej i reaguj na bieżąco, spontanicznie. To niezwykle ważna umiejętność jeżeli chodzi o kontakty z kobietami. W czasie rozmowy spróbuj się wyluzować i skupić na tym, co dziewczyna do Ciebie mówi. Każda jej odpowiedź stanowić może dla Ciebie pretekst do zadania kolejnego pytania. Na przykład jeśli dziewczyna biega, podpytaj ją, które trasy lubi najbardziej, jaką aplikację do monitorowania aktywności fizycznej polega lub czy planuje w najbliższym czasie udział w jakichś zorganizowanych biegach.

Jak zagadać do dziewczyny przez internet?

A w jaki sposób rozpocząć rozmowę z dziewczyną, która Ci się podoba przez Internet? Jeżeli zobaczyłeś, że wrzuciła na swojego walla ciekawy filmik czy śmieszne zdjęcie, możesz je skomentować w wiadomości prywatnej i wysłać jej coś utrzymanego w podobnym klimacie. Postaraj się, aby Twoja wiadomość była krótka i zwięzła. Zbyt długa może zniechęcić ją do Ciebie.  Nie powinna być ona również banalna i nachalna. Nigdy nie rozpoczynaj konwersacji internetowej z dziewczyną od słów: „Jesteś piękna!” lub „Dasz mi swój numer?”. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że otrzymasz odpowiedź, na końcu swojej wiadomości zamieść pytanie. Uwaga! Przed jej wysłaniem przeczytaj ją dokładnie i sprawdź, czy nie zawiera błędów lub literówek.

Nie obawiaj się o swój początkowy brak doświadczenia i niepewność — to zupełnie normalne. Z każdą kolejną rozmową z dziewczyną będziesz czuł się coraz swobodniej. To tak jak jazda na rowerze czy nauka języka obcego. Tego typu umiejętności nie są wrodzone — musisz je opanować z czasem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *