Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

 

Hubert – student psychologii, pracownik naukowy pochłonięty badaniami na temat relacji damsko-męskich. Najmłodszy w zespole, doskonale wie na którym z portali najłatwiej znaleźć miłość, oraz jak budować swój obraz w internecie by przyciągnąć ciekawą partnerkę. Wie jak poprowadzić ciekawą rozmowę na tinderze oraz czym przyciągnąć uwagę potencjalnej partnerki na dłużej. Jego zdaniem wszystko tkwi w pewności siebie, oraz tego kim jesteśmy w oczach partnerki. Nie cierpi stwierdzenia, że trzeba być wysportowanym bogaczem by poznać wartościowe kobiety.

Kamila – kobieta z krwi i kości. Od kilku lat w stałym związku który zrodził się z internetowej znajomości. Na co dzień pracuje z kobietami i pomaga im w budowaniu odpowiedniej relacji z partnerem. W loov odpowiada za teksty które pozwolą Ci zrozumieć potrzeby kobiet, ich język oraz to kiedy “nie” znaczy tak. Ideał miłości według Kamili to relacja w której partnerzy dają z siebie wszystko w imię wspólnych celów.

Robert – zawsze z głową w chmurach. Ciągle szuka “tej jedynej”. Dopiero niedawno przekonał się do aplikacji randkowych tinder i badoo. Stawia pierwsze kroki, chodzi na randki i powoli otwiera się przed kobietami. Na loov opowiada jakie trudności pokonywał by poprawić komunikację. Uczy się jak pisać z kobietami oraz czym zainteresować na randce.